Vzdělávání

Chcete vědět víc?

Jak jste na tom se sebehodnotou?

Při brouzdání na internetu a hledání inspirace jsem narazil na stránky, které mě určitě oslovily. Snažím se lidem (koneckonců i sobě) přinášet hodnotu a rozšiřovat obzory a znalosti. Zvyšovat sobě i ostatním uplatnění v zaměstnání, podnikání i v osobním životě. Sám vyhledávám online kurzy a možnosti dalšího  vzdělávání. Tyto stránky by do tohoto konceptu mohly rozhodně zapadat.

Jak již jejch název vypovídá má za úkol nás něco naučit. VímVíc.cz …no vlastně, by se mohly jmenovat BuduVědětVíc. Protože pokud bych věděl už teď víc, tak co bych tam dělal. Nebo se snad vytahují, že oni vědí víc?

Tak se podíváme co nabízejí.

Kurzy na VimVic.cz


Hned první stránka docela překvapí. „První krok k vysněné kariéře.“ „Získejte lepší práci.“ „Zvyšte kvalifikaci pomocí odborných kurzů.“ Opravdu velkorysé. Není to přehnané? Tak se podíváme dál. Klikám na „zobrazit všechny pracovní nabídky.“ Docela slušná nabídka atraktivních zaměstnání, ale to mě tak z mého pohledu nezajímá. Co nezajímá mě, může zajímat právě Vás.

Podíváme se jaké vzdělávání nám nabízí. Kurzů je tady opravdu mnoho, uvádějí 114…no počítat je určitě nebudu. Co překvapí je velká rozmanitost a některé jsou i zdarma.  Najdete zde kurzy od zdravotní tématiky až po pořádný byznys. Fakt je nebudu vyjmenovávat, protože je pro vás rychlejší i zajímavější se podívat osobně. Vše si můžete zobrazit po kategoriích. Určitě si zde každý vybere to, co ho zajímá a v čem se chce zdokonalit.

To není vše. To své si můžete najít i v sekci „Webináře“. A jdeme dál. Další obohacení a vědomosti nabízejí i přednášky z velkých konferencí týkajících se převážně podnikání. A je jich tam opravdu spousta. Tak pokud chcete rozhýbat stagnující podnikání, tak rozhodně doporučuji.

Málem bych zapomněl. Jedna důležitá informace. Jste kreativní, máte znalosti, něco umíte? Co takhle se o to podělit? I vy se můžete stát lektory, vytvořit kurz a stát se spolutvůrcem lepších a vzdělanějších lidí. Navíc vám s tím zdarma pomohou.

Ač jsem byl z počátku docela skeptický, tak rozhodně tento portál (nebo jak to nazvat) vzdělávání stojí minimálně za prohlédnutí. Pro ty, co ještě neklikli na nějaký ten odkaz, tak to ještě shrnu.

Co najdete na VímVíc.cz:

  • nabídka zaměstnání
  • široká nabídka online kurzů
  • tématické webináře
  • spousta odborných přednášek (ty mám nejraději)
  • možnost vytvoření vlastního kurzu
  • naučíte se něco nového
  • můžete si i vydělat
Online kurzy
Já už na tom makám!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *