O MNĚ

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

Jak to všechno začalo?

Začalo to nevinně. Oženil jsem se! Jak to tak bývá touha a vize mít rodinu trochu zastínila rozum.  Vznikla z toho krásná dcera. Jak se ukázalo, partnerka byla značně problémová. Bohužel vztah byl značně "akční". Jelikož jsem rodinu nechtěl ztratit, tak jsem hledal cesty jak vše řešit.

Psychologie a osobní rozvoj

Začal jsem číst a sledovat webináře z oborů o kterých jsem neměl ani páru. Učil jsem se a snažil praktikovat ve s vém životě. Bohužel ani to na partnerku nestačilo a život v takovém vztahu byl již nesnesitelný. Nakonec jsem pochopil, že ji nikdy nemohu změnit. A tak jsem začal měnit sebe.

Finance

Finance byl další obor kterému jsem se začal věnovat. Partnerka neměla potuchy o fungování domácích financí. Musel jsem tudíž hledat různé strategie, jak ovládnout rodinné finance.

Info marketing

Na tento termín jsem narazil náhodou. No vlastně nic se neděje náhodou. Už nevím přesně kde byl začátek, ale vím jednoznačně kdo byl ten začátek. David Kirš. Pamatuji si, jak jsem naslouchal s otevřenou pusou a říkal si: "ano, to chci dělat". Pak následovali další a další učitelé.

Vztahy

V nekompaktibilním vztahu nešlo pokračovat. Myslel jsem si, že moje cesta skončila. Dopadl jsem na samé dno. Přijdu o dceru atd. atd. Nemá smysl psát jak jsem se cítil. Jenže Vesmír mi řekl: "NE! VSTAŇ! Máš tady ještě nějakou práci." Našel jsem v sobě sílu a pomalu jsem se hrabal nahoru. Čím jsem byl výš, tak jsem byl silnější a odolnější. Vztah se zdárně ukončil. Vyrovnal jsem se s tím, že dceru uvidím méně než jsem byl zvyklý. Nebyl to KONEC, byl to nový ZAČÁTEK. Nelituji všech příkoří, nelituji bolesti, vše mělo svůj smysl. Díky tomu jsem poznal nepoznané a objevil sám sebe. Svůj směr, svůj cíl, svoji sílu. V současné době žiji v hezkém a rovnocenném vztahu.

Vzdělávání

Našel jsem vášeň ve vzdělávání. Nasávání nových a nových informací. Nastal čas všechny ty informace, zkušenosti předat dál. Pomoci dalším lidem, aby nemuseli prožívat to co já. Našli sami sebe a žili šťastný a spokojený život na všech frontách.

MÁ VIZE

3 "P"

Pracovat na sobě, učit se.

Předávat své znalosti a zkušenosti dál.

Pomáhat všem, co pomoc přijmou.