Jak se ubránit nemocem s Aloe vera?

Na nějaký čas jsem se odmlčel, bylo to tím, že jsem hledal možnosti jak pomoci sobě i ostatním po zdravotní stránce. Zkoušel jsem a testoval, nakonec jsem se stal LR partnerem. Tedy doporučovatelem produktů LR Health & Beauty, která je na trhu 35 let a jejich produkty s Aloe vera mají jedinečnou kvalitu.

O tom se zmíním podrobněji v dalších článcích. Teď trochu osvěty.

Náš životní styl v současné době je diametrálně odlišný od skutečné a dávnověké stavbě našeho těla. Máme málo pohybu, jíme sladká a mastná jídla a nemálo z nás kouří a často pije alkohol. Pro naše tělo to ale normální není, protože jeho stavební prvky, geny, pochází z doby, kdy nic takového neexistovalo. Proto se naše tělo těmto vlivům brání.

Vedle fyzické zátěže je stále více lidí vystaveno stresu, jehož příčinou bývají každodenní starosti. Lidově je tento stav označován výrazy “stoupá mi tlak” nebo taky “všechno se ve mně svírá”. Za těmito označeními se skrývá jednoduchý mechanismus našeho těla.

Kapiláry se zužují!

zdravé kapiláry

Zdravé kapiláry

Kapiláry jsou nejtenčí krevní cévy. Jsou tak tenké, že červené krvinky jimi mohou prostupovat pouze jedna po druhé. V oblasti kapilár a pouze jen tam jsou kyslík a živiny z krve předávány do tkání a buněk. pokud se kapiláry zúží, nemohou již být tkáně a buňky zásobovány krví. Tím pádem zúžení kapilár vede rychle k nedostatku kyslíku.

 

zužené kapiláry

Zúžené kapiláry

Aby buňky přežily, spustí se v této oblasti jiné mechanismy získávání energie bez potřeby kyslíku. Jenže přitom se větší míře tvoří kyseliny, což ve výsledku znamená, že:

 

 

Nedostatek kyslíku vede k překyselení!

Nedostatek kyslíku a překyselení představují pro organismus enormní zátěž. Naše tělo se tak dostává do začarovaného kruhu, který značnou měrou rozhoduje o nemoci a zdraví.

Jak víme civilizační choroby, jako je infarkt, mrtvice, rakovina, vysoký krevní tlak a arterioskleróza, jsou na prvním místě v příčinách úmrtí.

Dále jsou zde chronické záněty, alergie a atopický ekzém. Jedná se o dlouhodobé a těžko léčitelné stavy.

Proti současným civilizačním chorobám se medicína dosud neumí účinně bránit. Moderní medicína neléčí příčiny, ale příznaky.

Celostní medicína naopak léčí skutečné příčiny, je dbáno na individuální životní styl a využívá přírodních léčebných prostředků.

Přirozeným léčebným prostředkem je Aloe vera.

1. Působí na příčiny, tedy zúžené kapiláry.

2. Je zdravou rostlinou stejně jako ovoce a zelenina

3. Je jednou z nejstarších a nejtradičnějších léčivých rostlin.

Aloe vera je jediným léčebným prostředkem určeným pro vnější i vnitřní použití.

Aloe vera v sobě obsahuje široké spektrum látek, vědci jich dosud objevili více než 150. To, že Aloe vera vykazuje takové množství pozitivních účinků, je zásluhou spoluúčasti všech obsažených látek.

Znovuobnovení normální, zdravé průchodnosti kapilár je nejdůležitějším účinkem Aloe vera. Zlepšený průtok krve poskytuje tělu možnost se samo vyléčit. Aloe vera tak pomáhá tělu uzdravit se zevnitř.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *